Bagajdan 870 güneş gözlüğü çıktı

Bagajdan 870 güneş gözlüğü çıktı

20 Mart 2017

Denizli'de Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri tarafından yapılan aramalarda bir aracın bagajında 870 adet gümrük kaçağı güneş gözlüğü ele geçirildi.

DevamıAkaryakıtın yüzde 18-22'si kaçak

Akaryakıtın yüzde 18-22'si kaçak

18 Mart 2017

Akaryakıt bayileri tarafından yeni kurulan Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) Genel Başkanı Fesih Aktaş, Türkiye’de satılan akaryakıtın yüzde 18 ile 22’si arasıdaki bölümün "kaçak" olduğunu savunarak, "32 milyar liralık bir sektörün 6 milyar lirası kaçak anlamına geliyor" dedi.

Devamı


Bloomberg TV / Abdurrahman Yıldırım: Kar, çayı altın yapacak

Bloomberg TV / Abdurrahman Yıldırım: Kar, çayı altın yapacak

15 Mart 2017

Türkiye dünyanın en kuzeyindeki çay üreticisi ve bu nedenle çayın üzerine kar yağıyor. Bu yıl ağır bir kış yaşadık ve Rize’de kar bir metreyi aşınca bitişikte göründüğü gibi, her çay kökü bir kar boloncuğuna dönüştü. İşte Türk çayını altın yapacak olan da bu kar. Nem ve sıcaklık da az. Bu iklim koşulları çayda haşere ve böceklenme olmasını önlüyor. Doğal olarak haşere yok edici ilaçlar kullanılmıyor. Doğal üretimden farklı kullanılan sadece suni gübre. Şimdi bunu kaldırıp yerine doğal gübre kullanımıyla bölge ekolojik çay üretimine geçecek.

DevamıBursa polisinden kaçak sigara operasyonu

Bursa polisinden kaçak sigara operasyonu

14 Mart 2017

Bursa'da polis ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda toplam 9 bin 250 paket kaçak sigara ele geçirildi. Bu sigaraları piyasaya sürmek isteyen 2 kişi gözaltına alındı.

Devamı


Edirne'de Kaçak Sigara Ve İçki Operasyonu

Edirne'de Kaçak Sigara Ve İçki Operasyonu

13 Mart 2017

Edirne’de, polis ekiplerince gümrük kaçağı içki ve sigara satışı yapan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda, 9 bin 100 paket gümrük kaçağı sigara ve çeşitli markalarda 201 şişe gümrük kaçağı içki ele geçirildi.

Devamı


Copyright 2015 © “Bilmediğin Gerçekler Var!” Kampanyası