Jandarmadan sahte içki operasyonu

Jandarmadan sahte içki operasyonu

20 Ağustos 2018

İstanbul’da düzenlenen sahte içki operasyonunda 9 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerin çevreye koku gitmesini önlemek için bir tencerede çamaşır yumuşatıcısı kaynattığı belirlendi. Çok miktarda sahte içkinin ele geçirildiği operasyon jandarma kamerası tarafından görüntülendi.

Devamı
TŞOF'tan "ucuz akaryakıt" uyarısı

TŞOF'tan "ucuz akaryakıt" uyarısı

18 Ağustos 2018

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, piyasa ortalamasının altında fiyatlarla satılan akaryakıtların, katkı maddeli ya da kaçak olabileceğini belirterek, "Akaryakıt alırken bildiğiniz ve güvendiğiniz istasyonları tercih edin." ifadesini kullandı.

Devamı

Antalya'da kaçak ve sahte içki operasyonu

Antalya'da kaçak ve sahte içki operasyonu

18 Ağustos 2018

Antalya'nın Alanya ilçesinde düzenlenen operasyonda 117 şişe gümrük kaçağı ve sahte içki, 30 litre etil alkol ve 10 adet boş şişe ele geçirildi, 2 kişi gözaltına alındı.

DevamıKaçak sigaralar mutfaktaki gizli bölmeden çıktı

Kaçak sigaralar mutfaktaki gizli bölmeden çıktı

16 Ağustos 2018

Denizli'de polis tarafından düzenlenen operasyonda, bir iş yerinin mutfağındaki gizli bölmeden kaçak sigara çıktı. Çok sayıda kaçak sigara, elektronik sigara ve likiti ile ruhsatsız 1 av tüfeğinin ele geçirildiği operasyonda, 12 kişi gözaltına alındı.

Devamı
Alanya'da kaçakçılık operasyonu

Alanya'da kaçakçılık operasyonu

14 Ağustos 2018

Antalya'nın Alanya ilçesinde polis ekiplerince 334 kilogram gümrük kaçağı olduğu belirlenen nargile tütünü ele geçirdi, olayla ilgili 1 şüpheli gözaltına alındı.

DevamıAfyon'da 278 kilo kaçak tütün ele geçirildi

Afyon'da 278 kilo kaçak tütün ele geçirildi

13 Ağustos 2018

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yurt geneliyle aynı zamanda gerçekleştirilen kaçak tütün operasyonunda, 278 kilo kaçak tütün ile 2 bin 640 sarma sigara ele geçirildi.

Devamı


Bitki taşıyan TIR'dan kaçak puro çıktı

Bitki taşıyan TIR'dan kaçak puro çıktı

10 Ağustos 2018

Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza Ekipleri İpsala Gümrük Kapısında ev bitkisi taşıdığı beyan edilen bir TIR'da değeri 1 milyon 100 bin TL olan 52 bin 600 adet kaçak puro ve bandrol ele geçirdi.

Devamı

Copyright 2015 © “Bilmediğin Gerçekler Var!” Kampanyası