Türkiye kaçakçılıkta dünya üçüncüsü oldu

Türkiye kaçakçılıkta dünya üçüncüsü oldu

26 Haziran 2015

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı’nın (KOM) hazırladığı raporlara göre, Türkiye’de düzmece mahsul pazarı 6 milyar dolara yaklaşıyor. Türkiye kaçakçılıkta dünya üçüncüsü oldu.

DevamıDiyarbakır'da büyük kaçakçılık operasyonu

Diyarbakır'da büyük kaçakçılık operasyonu

25 Haziran 2015

Diyarbakır'da polisin yaptığı operasyonlarda 1 milyon 438 bin 265 lira değerinde 287 bin 653 litre akaryakıt ile piyasa değeri 738 bin lira olan değişik markalardaki 123 bin paket kaçak sigara ele geçirildi.

Devamı

Kaçak Sigara İçin Kamyona "Özel Damper Düzeneği"

Kaçak Sigara İçin Kamyona "Özel Damper Düzeneği"

25 Haziran 2015

Polis tarafından el konulan kamyonun boş halde damper düzeneğinin çalıştırılması- Zanlıların adliyeye sevk edilmesi Kaçak sigara için kamyona "özel damper düzeneği"- Bursa'da, kaçak sigara taşındığı bilgisi üzerine arama yapılan kamyonun kasa ile şasisi arasında bir damper düzeneği bulundu- Düzenek sayesinde açılan gizli bölmede sigaraların sevk edildiği anlaşılan kamyondaki 2 kişi gözaltına alındı.

DevamıGiresun'da 9 bin 310 paket kaçak sigara ele geçirildi

Giresun'da 9 bin 310 paket kaçak sigara ele geçirildi

23 Haziran 2015

Tirebolu ilçesinde 9 bin 310 paket kaçak sigara ele geçirildi. Alınan bilgiye göre, Giresun üzerinden kaçak sigara sevkıyatı yapılacağı ihbarını alan emniyet müdürlüğü ekipleri, plakası tespit edilen aracı Tirebolu ilçe merkezinde durdurdu.

Devamı


Adana'da kaçakçılık operasyonları

Adana'da kaçakçılık operasyonları

22 Haziran 2015

Adana'da son bir haftada düzenlenen operasyonlarda çok sayıda kaçak ürün ele geçirildi. Olaylarla ilgili gözaltına alınan 17 kişiden 11'i tutuklandı.

Devamı

Copyright 2015 © “Bilmediğin Gerçekler Var!” Kampanyası