Kaçak Sigara İçin Kamyona "Özel Damper Düzeneği"

Kaçak Sigara İçin Kamyona "Özel Damper Düzeneği"

25 Haziran 2015

Polis tarafından el konulan kamyonun boş halde damper düzeneğinin çalıştırılması- Zanlıların adliyeye sevk edilmesi Kaçak sigara için kamyona "özel damper düzeneği"- Bursa'da, kaçak sigara taşındığı bilgisi üzerine arama yapılan kamyonun kasa ile şasisi arasında bir damper düzeneği bulundu- Düzenek sayesinde açılan gizli bölmede sigaraların sevk edildiği anlaşılan kamyondaki 2 kişi gözaltına alındı.

DevamıGiresun'da 9 bin 310 paket kaçak sigara ele geçirildi

Giresun'da 9 bin 310 paket kaçak sigara ele geçirildi

23 Haziran 2015

Tirebolu ilçesinde 9 bin 310 paket kaçak sigara ele geçirildi. Alınan bilgiye göre, Giresun üzerinden kaçak sigara sevkıyatı yapılacağı ihbarını alan emniyet müdürlüğü ekipleri, plakası tespit edilen aracı Tirebolu ilçe merkezinde durdurdu.

Devamı


Adana'da kaçakçılık operasyonları

Adana'da kaçakçılık operasyonları

22 Haziran 2015

Adana'da son bir haftada düzenlenen operasyonlarda çok sayıda kaçak ürün ele geçirildi. Olaylarla ilgili gözaltına alınan 17 kişiden 11'i tutuklandı.

DevamıPolisten kaçak sigara operasyonu

Polisten kaçak sigara operasyonu

21 Haziran 2015

Samsun'da şüphesi üzerine bir kamyonda yapılan aramada metal süs eşyası görünümündeki zulalara yerleştirilmiş 215 bin 650 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi. 40 polis sabaha kadar hamal gibi çalışıp zulalardan sigaraları çıkardıktan sonra sayıp çuvallara doldurup kamyona yeniden yüklediler.

Devamı

Başkent'te Çok Sayıda Kaçak Sigara ve Puro Ele Geçirildi

Başkent'te Çok Sayıda Kaçak Sigara ve Puro Ele Geçirildi

19 Haziran 2015

Ankara Emniyet Müdürlüğü, ülkeye illegal yollardan girişi yapılan kaçak sigara ve diğer tütün mamullerinin, Doğu ve Güneydoğu illerinden yolcu otobüsleri ile Ankara’ya nakledildiği bilgileri üzerine durdurulan otobüste yapılan incelemede çok sayıda kaçak sigara ve puro ele geçirildi.

Devamı


Copyright 2015 © “Bilmediğin Gerçekler Var!” Kampanyası