Adana'da kaçakçılık operasyonu

Adana'da kaçakçılık operasyonu

9 Aralık 2015

Kentte, kaçakçılara yönelik operasyonda çok sayıda kaçak sigara, alkollü içecek ve cinsel uyarıcı hap ele geçirildi, 12 kişi yakalandı.

Devamı


Saman yüklü Tır’da kaçak sigara operasyonu

Saman yüklü Tır’da kaçak sigara operasyonu

9 Aralık 2015

Erzurum Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen operasyonda saman yüklü TIR’da yapılan aramada 141 bin 650 paket kaçak sigara ele geçirildi.

DevamıTSK sınır güvenliği tedbirlerinin bilançosunu çıkardı

TSK sınır güvenliği tedbirlerinin bilançosunu çıkardı

8 Aralık 2015

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Suriye sorunu başta olmak üzere Türkiye'nin güney sınırında yaşanan olaylar ve alınan tedbirlerle ilgili sorular üzerine, bilgi paylaşımında bulundu. Açıklamada, akaryakıt kaçakçılığı ile mücadelede alınan etkin tedbirler neticesinde akaryakıt kaçakçıları tarafından kullanılan yöntemlerin değiştiğine dikkat çekildi. Kaçakçıların son dönemde, 'Köstebek' adı verilen makinelerle, yerin 5-10 m altından boru döşeyerek faaliyet göstermeye çalıştığı ifade edildi.

Devamı
Kamyonda Saman Altından 92 Bin Paket Kaçak Sigara Çıktı

Kamyonda Saman Altından 92 Bin Paket Kaçak Sigara Çıktı

7 Aralık 2015

Uşak'ta oluşturulan uygulama noktasında, şüphe üzerine durdurulan bir kamyonda arama yapan polis, kamyonda ve birlikte hareket ettiğini belirlediği otomobilde yaptığı aramada, saman çuvallarının arasına gizli 92 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirdi.

Devamı


Copyright 2015 © “Bilmediğin Gerçekler Var!” Kampanyası