Kaçak Puro ve Sigara Operasyonu

Kaçak Puro ve Sigara Operasyonu

10 Mart 2016

Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde polisin ekiplerinin ihbar üzerine durdurduğu bir otomobilde, bin 664 adet Kaçak puro ve 160 paket gümrük kaçağı bandrolsüz sigara ele geçirildi.

Devamı
Sigara Kaçakçılığı Artıyor, Esnaf Şikayetçi

Sigara Kaçakçılığı Artıyor, Esnaf Şikayetçi

9 Mart 2016

Antalya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Sabri Kıldıran, Sigara kaçakçılığın yeniden artmaya başladığını belirterek, “Sigara kaçakçılığının artması durumunda yüzlerce esnaf kapısına kilit vurmak zorunda kalır.” dedi.

Devamı


Mardin'de Kaçakçılık Operasyonu

Mardin'de Kaçakçılık Operasyonu

8 Mart 2016

Mardin'de piyasa değeri 1 milyon 395 bin 950 TL olan 280 bin paket kaçak sigara ve piyasa değeri 5 bin TL olan 245 kilogram kaçak çay ele geçirildi.

DevamıAlaşehir'de Kaçak Sigara Operasyonu

Alaşehir'de Kaçak Sigara Operasyonu

8 Mart 2016

Alaşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, Cumhuriyet Başsavcılığından alınan izinler doğrultusunda Yeşilyurt Mahallesinde gümrük kaçağı sigara denetimine çıktı. İşyeri ve depolarda uzman ekiplerce yapılan kontrollerde tespit edilen hususlar, tutanakla kayıt altına alınırken, yabancı sigaraların tümündeki bandrol ve etiketler de incelendi.

Devamı

Diyarbakır’da Kaçakçılık Operasyonu

Diyarbakır’da Kaçakçılık Operasyonu

7 Mart 2016

Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı’nca gerçekleştirilen çalışmalarda, 3 bin 840 paket Kaçak sigara, 104 adet kulak küpesi olmayan küçükbaş hayvan ve 23 kilo 470 gram kubar esrar ele geçirildi.

Devamıİstanbul’da sahte içki satışı yeniden hortladı

İstanbul’da sahte içki satışı yeniden hortladı

5 Mart 2016

Yaklaşık 4 ay önce 12 kişinin ölümüne neden olan sahte içki satışlarına tam gaz devam ediliyor. İstanbul Güneşli’de alkollü içecek bayisinden pet su şişesinde sahte içki satın aldık. Litresini 20 liradan satın aldığımız sahte içki, ‘boğma’ adı altında satılıyor. Sahte içki için, “İki tane pet sallasana” şifresini söylemeniz yeterli.

Devamı


Copyright 2015 © “Bilmediğin Gerçekler Var!” Kampanyası