Silivri’de sahte içki denetimi

Silivri’de sahte içki denetimi

31 Aralık 2018

Silivri İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, yılbaşı kutlamaları öncesinde halk sağlığının korunması amacıyla alkol denetimleri yaptı. Gıda mühendisleri tarafından gerçekleştirilen denetimlerde yönetmelik maddeleri uyarınca alkollü içecekler ve işyerleri kontrol edildi. Denetimlerin gece boyu devam edeceği öğrenildi.

DevamıBolu’da kaçak sigara operasyonu

Bolu’da kaçak sigara operasyonu

30 Aralık 2018

Bolu'da, TEM Otoyolu üzerinde durdurulan bir kamyonda yapılan aramada 9 bin 935 paket kaçak sigara ve 75 kilo nargile tütünü ele geçirildi.

Devamı


Söke ve Germencik'te Kaçak İçki Operasyonu

Söke ve Germencik'te Kaçak İçki Operasyonu

28 Aralık 2018

Aydın'ın Söke ve Germencik ilçelerinde polisin kaçak içki satışı ve imalatına yönelik operasyonlarda 23 şişe içki ve 180 litre etil alkol olmak üzere sahte içki üretiminde kullanılan çok sayıda materyal ele geçirildi.

DevamıDenizli'de sahte içki ve kaçak sigaraya 1 tutuklama

Denizli'de sahte içki ve kaçak sigaraya 1 tutuklama

28 Aralık 2018

Denizli'de polisin yaklaşan yılbaşı öncesinde son bir hafta içinde yaptığı operasyonlarda sahte bondrollü olarak şişelenmiş çeşitli türlerde toplam 3,5 ton sahte içki, 15 bin 120 adet sigara, 70 bin boş makaron ve 5 sigara üretim makinesi ele geçirilirken, toplam 8 kişi gözaltına alındı.

Devamı


Çorum'da Kaçak İçki Operasyonu

Çorum'da Kaçak İçki Operasyonu

21 Aralık 2018

Çorum'da alkol ürünleri satışı yapılan noktalarda yapılan denetimlerde 4 şişe gümrük kaçağı, 90 litre de sahte içki ele geçirildi.

Devamı


Copyright 2015 © “Bilmediğin Gerçekler Var!” Kampanyası