Tokat’ta kaçak içki operasyonu

Tokat’ta kaçak içki operasyonu

9 Nisan 2021

Tokat’ın Erbaa ilçesinde kaçak jandarma ekipleri tarafından yapılan operasyonda 5 litre etil alkol ile 110 litre kaçak rakı ele geçirildi.

DevamıJandarmadan kaçak içki operasyonu

Jandarmadan kaçak içki operasyonu

24 Mart 2021

Kayseri İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan baskında kaçak alkol üretiminde kullanılan 106 litre etil alkol 363 adet anason kiti ve 186 adet malt aroması ele geçirildi.

DevamıEdirne'de gümrük kaçağı ve sahte içki operasyonu

Edirne'de gümrük kaçağı ve sahte içki operasyonu

19 Mart 2021

Edirne’nin Keşan ilçesinde polis tarafından bir evde yapılan aramada 57 şişe gümrük kaçağı ve 86 litre sahte alkollü içki ile 45 litre etil alkol ele geçildi. Olayla ilgili N.Ç. yakalanarak, gözaltına alındı.

Devamı


Ev ve kıraathaneye kaçak içki baskını

Ev ve kıraathaneye kaçak içki baskını

12 Mart 2021

Antalya'nın Serik ilçesinde kaçak içki üretildiği ihbarı üzerine bir ev ve kıraathaneye yapılan baskında kaçak içki ile içki yapımında kullanılan malzeme ele geçirildi.

DevamıSahte alkol üreticilerine jandarma baskını: 2 gözaltı

Sahte alkol üreticilerine jandarma baskını: 2 gözaltı

26 Şubat 2021

Antalya'nın Konyaaltı ilçesinde iki şahsın evde sahte içki yaparak sattıklarına dair ihbar alan Jandarma ekipleri, şüphelilerin adreslerine operasyon düzenledi. Düzenlenen operasyonda 107 litre kaçak içki ele geçirilirken çok sayıda sahte alkol malzemesi bulundu. Şahıslar gözaltına alındı.

Devamı

Trabzon'da kaçak içki operasyonu

Trabzon'da kaçak içki operasyonu

24 Şubat 2021

Trabzon'da düzenlenen operasyonunda, kaçak içki ve içki yapımında kullanılmak üzere çok sayıda malzemeye ele geçirilirken, 4 kişi gözaltına alındı.

Devamı

Mardin'de 5 milyon liralık kaçak içki ele geçirildi

Mardin'de 5 milyon liralık kaçak içki ele geçirildi

21 Şubat 2021

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde polis ekiplerince yapılan operasyonda, Mersin gümrüğünden Irak’a gönderilmek üzere Kızıltepe’ye getirilen ve burada başka bir tıra nakledilen piyasa değeri 5 milyon lira olan 16 bin 440 şişe gümrük kaçağı alkollü içki ele geçirildi.

Devamı

Copyright 2015 © “Bilmediğin Gerçekler Var!” Kampanyası