İzmir'de Kaçak İçki Ele Geçirildi

İzmir'de Kaçak İçki Ele Geçirildi

4 Aralık 2017

İzmir’in Aliağa ilçesinde, elde edilen istihbaratlar sonucu yapılan operasyonda toplam 16 litre ev yapımı rakı ile 4 litre ev yapımı viski ele geçirdi.

Devamı


Düzce'de Kaçak İçki Operasyonu

Düzce'de Kaçak İçki Operasyonu

20 Kasım 2017

Düzce İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından kent merkezinde büfelere yönelik yapılan kaçak içki operasyonunda 59 şişe değişik markalarda üzerlerinde sahte bandrol bulunan kaçak içkiler ele geçirildi.

Devamı

Tokat'ta Kaçak Sigara Ve İçki Operasyonu

Tokat'ta Kaçak Sigara Ve İçki Operasyonu

1 Kasım 2017

Tokat’ın Erbaa ilçesinde jandarma ekipleri tarafından yol kontrolünde durdurulan otobüste yolculuk yapan bir kişinin valizinden 330 paket kaçak sigara ve toplamda 4 buçuk litre olan 6 şişe kaçak içki ele geçirildi.

DevamıEvi sahte içki imalathanesine çevirmişler

Evi sahte içki imalathanesine çevirmişler

24 Ekim 2017

Avcılar'da düzenlenen operasyonda bir apartman dairesinin, sahte alkollü içki imalathanesine dönüştürüldüğü belirlendi. Düzenlenen operasyonda biri 100, diğeri 300 litrelik sahte alkol tankları ile birlikte 30 litrelik 5 saf alkol bidonu ele geçirildi, 3 şüpheli aranıyor.

Devamı

Van'da Kaçak ve İçki Operasyonu

Van'da Kaçak ve İçki Operasyonu

15 Ekim 2017

Van'ın İpekyolu, Tuşba ve Başkale İlçesi'nde polis ekiplerinin farklı adreslere düzenlediği eş zamanlı operasyonlarda, 76 bin paket kaçak sigara, 450 kilo nargile tütünü ile üzerinde Azerbaycan bandrolü bulunan 271 şişe kaçak alkol ele geçirildi.

Devamı

Copyright 2015 © “Bilmediğin Gerçekler Var!” Kampanyası