İzmir'de sahte içki operasyonu

İzmir'de sahte içki operasyonu

21 Şubat 2018

İzmir'de jandarma tarafından bir otomobil ve bir evde yapılan kontrolde, 100 şişe kolilenmiş sahte viski, 72 litre sahte alkollü içki ile alkollü içki yapımında kullanılan anason ele geçirildi.

Devamı

İzmir merkezli iki ilde büyük kaçakçılık operasyonu

İzmir merkezli iki ilde büyük kaçakçılık operasyonu

17 Şubat 2018

İzmir merkezli olarak İzmir ve Antalya'da yapılan kaçakçılık operasyonlarında yaklaşık 80 ton etil alkol, dinlenmesi için tanklarda bırakılan 690 ton kaçak içki ve çeşitli türlerde 479 bin 803 şişe kaçak içki ele geçirildi. Operasyonlarda gözaltına alınan 40 şüpheliden 9'u tutuklandı.

Devamı


Jandarmadan kaçak içki baskını

Jandarmadan kaçak içki baskını

6 Şubat 2018

Afyonkarahisar'da kaçak içki imalatı yapan bir eve jandarma ekiplerince baskın düzenlendi. Olayla ilgili 1 kişi gözaltına alındı. Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Sultandağı ilçesi Dereçine beldesinde bir şüphelinin kaçak içki üretimi yaparak satışa sunduğu ihbarı üzerine söz konusu eve operasyon düzenledi.

Devamı

Eskişehir'de kaçak içki operasyonu

Eskişehir'de kaçak içki operasyonu

29 Ocak 2018

Eskişehir'de düzenlenen operasyonda sahte alkollü içki ele geçirildi. Alınan bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, ihbarı üzerine şüpheli bir aracı durdurdu.

Devamıİzmir'de sahte içki imalathanesine baskın

İzmir'de sahte içki imalathanesine baskın

19 Ocak 2018

İzmir'de sahte alkollü içki imal edilen eski bir fabrika binasında, 1800 litre etil alkol, 13 bin 800 etiket ile çeşitli alkollü içkilere ait 12 bin kapak ele geçirildi, gözaltına alınan 3 kişiden biri tutuklandı.

DevamıÖdemiş'te toplam 69 şişe kaçak rakı ve viski ele geçirildi

Ödemiş'te toplam 69 şişe kaçak rakı ve viski ele geçirildi

7 Ocak 2018

İzmir'in Ödemiş ilçesinde, polisin şüphele üzerine durdurduğu bir panelvan minibüsteki 7 koli içerisinde 70 ve 100 cc'lik toplam 69 şişe kaçak rakı ve viski ele geçirildi. Gözaltına alınan 1 kişi, Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu'na muhalefet suçundan hakkında tutanak tutulduktan sonra, serbest bırakıldı.

Devamı
Muğla Polisinden Sahte İçki Operasyonu

Muğla Polisinden Sahte İçki Operasyonu

30 Aralık 2017

Yeni yıl öncesi il genelinde uyuşturucu ve sahte içki operasyonlarını sıklaştıran Muğla Emniyet müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ve Narkotik ekipleri uyuşturucu ve kaçak içki ele geçirdi.

Devamı


7 bin 85 polisle sahte ve kaçak içki operasyonu

7 bin 85 polisle sahte ve kaçak içki operasyonu

27 Aralık 2017

Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, yılbaşı öncesinde alkollü içki kaçakçılığının ve sahteciliğinin önlenmesine yönelik Türkiye genelinde ‘Alkol’ kod adlı bir operasyon gerçekleştirdi. Operasyona 7 bin 85 polisten oluşan 2 bin 329 ekip katıldı.

Devamı


Copyright 2015 © “Bilmediğin Gerçekler Var!” Kampanyası